sutyen buyuk“Beslenme”, çoğu zaman sadece kilo almak ve kilo vermek olarak görülse de bunlardan çok daha fazlasıdır. Doğru beslenme, sağlıklı bir ömrün güvencesidir.

Şeker hastalığı, kalp-damar hastalıkları, kanser, Alzheimer ve daha birçok hastalık doğru beslenme ve yaşam tarzıyla büyük ölçüde önlenebildiği gibi spor performansı da beslenmeyle desteklenebilir ve arttırılabilirdir.

Hedefiniz sadece birkaç kilo vermek de olabilir sağlığınızı geri kazanmak da, sağlıklı yaşamak da ya da performansınızı arttırmak da … Dünyanın her neresinde olursanız olun, Skype üzerinden hedefleriniz doğrultusunda size yardım edebilirim! :)

Her pazartesi başlanıp sonuç alınamadan bitirilen diyetlerden, kibrit kutusu peynirlerden, 2 kilo verip 3 kilo almaktan, kendinizi gün içinde uykulu ve yorgun hissetmekten, istediğiniz gibi enerjik olamamaktan bıktıysanız artık daha fit ve sağlıklı bir hayat yaşamanın zamanı geldi diyorsanız beraberce beslenme şeklinizi değiştirerek daha enerjik, daha huzurlu, daha sağlıklı, dolayısıyla daha kaliteli bir yaşama adım atabiliriz.

Mucizeler yaratamam ama sizin birer mucize yaratacısı olmanıza yardım edebilirim. Nasıl mı? Fiziksel özelliklerinize ve bireysel yaşam tarzınıza uygun doğru beslenme alışkanlıkları kazanmanızı sağlayarak…

 

Bilgi almak için kendinizi ve hangi konuda beslenme danışmanlığı almak istediğinizi biraz anlatarak selam@iyibesleniyihisset.net’e email atabilirsiniz :)

 


 

 

> BİREBİR DANIŞMANLIK (Online ya da Yüz Yüze)

 

 

> BU SEFER OLACAK